Představení kandidátů

Beatrice VOJTKOVÁ

Hotel Holiday Inn Brno

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Od roku 2008 ředitelka hotelu 200 pokojů, provozovaného v rámci frančízi společnosti Intercontinental hotel group

Zdůvodnění návrhu: Beatrice Vojtková pochází z restauratérské a hoteliérské rodiny a dlouhodobě patří mezi významné hoteliéry v regionu. Její profesní kariéra je spjatá s hotelem Holiday Inn Brno, kde začínala v roce 1993 na rezervacích a vypracovala se až na pozici ředitelky hotelu. Hotel Holiday Inn Brno patří dlouhodobě k nejlepším poskytovatelů hotelových služeb ve městě,což potvrzují jak recenze od hostů, tak I pravidelné úspěchy v rámci skupiny IHG pod jejíchž frenčízou je hotel provozován. Beatrice je zárověň velmi aktivní mimo hotel a to jak v rámci AHRČR, kde vede Jihomoravskou sekci, tak I v rámci Jihomoravského kraje a města Brna ( Členka rady města Brna pro cestovní ruch a marketing, Jihomoravský kraj – členka rady stálé Regionální conference na území Jihomoravského kraje ) a v neposlední řadě I ve vzdělávání (Členka Akademické rady Vysoké školy obchodní a hotelovév Brně ).

Řekl o sobě: Dle mého názoru je Beatrice příkladem kandidáta s velkými profesními zkušenostmi, které dává ve prospěch rozvoji celého oboru a titul Hoteliér roku ( řetězcové hotely ) by jí patřil plným právem.

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: 

Navrhuje: Petr Beránek