Představení kandidátů

Jan Černý

Front Office Manager

JAZYKOVÉ ZNALOSTI A JINÉ SCHOPNOSTI / slovem i písmem /: Angličtina a němčina


DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR : Honzu Černého bych rád nominoval, protože patří jako jeden z mála, do mladé generace, který se učí nové věci s pokorou, s neuvěřitelným nasazením a lidským přístupem. Honza je příkladem manažera i lídra. Honza Černý, i přes svůj mladý věk, je velice talentovaný pracovitý a zodpovědný. V hotelu Diplomat má za poměrně krátkou dobu jasně znatelný profesní růst. V roce 2014 Honza nastoupil jako číšník, v roce 2016 přestoupil na recepci, od 2017 byl nočním auditorem, 2018 asistentem FOM a od 10/2018 působí na pozici Front Office Manager. Dokázal si získat neuvěřitelný respekt u podřízených V současné době řídí na recepci 16 zaměstnanců Je zaměřen na dosahování výborných výsledků a umí tam vést i celý svůj tým Rád nastavuje nové věci, ale né za každou cenu. Neustále se sám vzdělává, vymýšlí kreativní a zajímavé tréninky pro své zaměstnance, podporuje vzdělávání i svých podřízerných. V roce 2019 dovedl svůj tým k výsledku 95% za Mystery shopping a z toho tým recepce byl témeř bez ztráty bodů Jeho tým zvládl nelehkou situaci, kdy v hotelu Diplomat probíhala téměř 10 měsíců renovace celého hotelu tzn. že i celá recepce měla 2 měsíce provizorní podmínky a celý Honzy tým pracoval v “bojových” podmínkách. To samé se týkalo 400 pokojů, které se průběžně renovaly za provozu. Bohužel byly dny, kdy recepce musela řešit stížnosti hostů kvůli hluky, kdy přes den musely probíhat i hlučné práce. Uměl a zvládal uklidnit hosty i zaměstnance.


PROFESNÍ A ŽIVOTNÍ AKTIVITY: Honza se účastnil spoutěže Recepční roku , kterou organizuje profesní sdružení Amicale (Amicale = A.I.C.R. – Mezinárodní profesní sdružení vedoucích ubytovacích úseků a vedoucích recepcí luxusních hotelů)


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Za poslední rok absolvoval např. Komunikační dovednosti Seminář pro interní trénéry Seminář Jak provádět Side Ispection Seminář na Hodnotící pohovory

NOMINUJE: Marek Páleník