Představení kandidátů

Jan STRNAD

Ředitel hotelu Victory Hotel Brno

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI:ředitel Hotelu Victory Brno, odpovědnost a pracovní povinnosti vyplývající z pozice ředitele hotelu: sales, marketing, HR

Zdůvodnění návrhu: V hotelnictví pracuje již přes 20 let z toho posledních 14 let na pozici ředitele nezávislých též jako mezinárodních chain hotelů v Praze. Svou kariéru začal v roce 1994 v tehdejším Hotelu Karl-Inn v pražském Karlíně ihned po absolvování VOŠ hotelové v Praze. Do roku 1996 zde pracoval na pozicích recepčního, vedoucího recepce, vedoucího ubytovacího úseku a o od roku 1997 jako zástupce ředitele pro sales a marketing. Po akvizici společností Accor, po kompletní rekonstrukci za provozu, se svým týmem otvírá v létě 1998 jako zástupce ředitele vůbec 1. Ibis hotel v celé ČR. Koncem roku 2003 nastupuje na své 1. místo generálního ředitele Hotelu Černigov v Hradci Králové. Od roku 2004 do roku 2008 pak působí jako ředitel Boutique Hotelu Seven Days v Praze. Poté v letech 2008-2011 působí jak ředitel Best Western Hotelu Páv v centru Prahy v turisticky velmi známé Křemencově ulici, a to zejména díky vyhlášené restauraci U Fleků. V roce 2012 vyhrává výběrové řízení na generálního ředitele B&B Hotelu Prague-City, který následně v létě 2013 otevírá vůbec 1. hotel v ČR, vlastněný a provozovaný touto společností. Od jara 2016 jako ředitel Hotelu Victory pracuje se svým týmem na pre-openingu tohoto jedinečného osobitého luxusního ****hotelu, který se v listopadu roku 2016 otevírá. ****Hotel Victory - luxusní nově otevřený hotel - 47 pokojů, 94 lůžek, stylový Restaraunt Signature, Casino Victory, od října letošního roku otevření Thajských masáží, Thajské kosmetiky a Thai relax zóny.

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Jde o velmi zkušeného managera s bohatou praxí v hotelnictví již od roku 1994. Na pozici managera je jeho předností vysoké pracovní nasazení, mimořádný proaktivní vztah k hostům a k obchodním partnerům. Je vzorem a motivací pro své spolupracovníky. Jan Strnad je ženatý, v polovině září s ženou očekává narození 2. dítěte, první je syn Matěj, 2 roky. Aktivně ovládá 4 jazyky, milovník tenisu, cyklistiky, volejbalu, jachtingu, lyžování a kynologie.

Navrhuje: Miroslav Bukva