Představení kandidátů

Kateřina Joklová

General Manager

Oblast řízení a odpovědnosti:

Kateřina řídí v pozici generální ředitelky dva hotely - Vienna House Andel´s Praha (239 pokojů) a angelo by Vienna House Praha  (168 pokojů)

Důvody pro nominaci kandidáta na výroční cenu AHR ČR:

Kateřinu Joklovou nominuji pro její vynikající manažerské schopnosti a dlouhodobé  úspěšné působení v managementu mezinárodních hotelů. S Kateřinou úzce spolupracuji devět let. Mám možnost sledovat její velmi úspěšnou karierní dráhu a s upřímností mohu říci, že Kateřina je jednoznačně jednou z nejlepších  manažerek a ředitelek, se kterou jsem ve své dlouholeté praxi setkala. Síla její osobnosti a jejího manažerského působení spočívá v tom, že dokáže nadprůměrně dobře skloubit dosahování ekonomických výsledků s péčí o rozvoj a podporu svého týmu.  Kateřina je skutečným lídrem, který na denní bázi praktikuje všechny principy opravdového leadershipu. Má velkou přirozenou autoritu, vede příkladem, má vynikající komunikační dovednosti. Dokáže skvělým způsobem motivovat svůj tým a to jak v časech, kdy se daří tak v časech náročných. V tomto roce, který je díky pandemii tak náročným pro hotelnictví, Kateřina nadstandardně drží, podporuje a motivuje svůj tým.   Kateřina má zároveň vynikající strategické a ekonomické myšlení (budgety, revenue management, cost control).  Je velmi cílově a výsledkově orientovaná a pro plnění cíle dokáže vždy skvěle strhnout celý tým. Její tým za ní stoprocentně stojí, je to jednoduše řečeno “jejich” paní ředitelka, pro kterou udělají maximum. Kateřina je skvělým hostitelem a rozeným hoteliérem, který vyniká péčí o hosty a klienty. Kateřina se trvale intenzivně vzdělává a dlouhodobý rozvoj a celoživotní vzdělávání podporuje u svých zaměstnanců. U Kateřiny platí, že u každého najde jeho talent a bude jej s energií jí vlastní podporovat.  Pro Kateřinu je také typické silné sociální cítění a dlouhodobá podpora mnoha charitativních aktivit (Mama help – pro ženy s rakovinou prsu, svobodné matky v tíživé ekonomické situaci a mnoho dalších). Zároveň vždy podporuje zaměstnance, kteří se dostanou do náročné situace. Pro mě osobně je ctí a radostí  s Kateřinou spolupracovat.

Další doplňující informace:

Kateřina je opravdový  lídr s mimořádným talentem a velkým srdcem. Ocenění “Hoteliér roku 2020” si jednoznačně zaslouží.

Nominuje: Lenka Drobná


Důvody pro nominaci kandidáta na výroční cenu AHR ČR:

Jedná se o jedinečnou osobu, se kterou mám tu čest pracovat již za doby, kdy byla ředitelkou na hotelu Diplomat.
Naše letitá spolupráce, její vize a sdílnost přinesly mnohá zlepšení jako je přechod na půjčování prádla.
Lidský a obchodně velmi vstřícný přístup, který sama praktikuje, a ke kterému vychovává i své podřízené je v této oblasti nepostradatelný.
Její organizační, profesní a osobní schopnosti, stejně tak jako i loajalita, mě vedou k nominaci této úžasné osoby.

Další doplňující informace:

Velmi komunikativní, hledající vhodné východisko v každé i špatné situaci, nekonfliktní.

Nominuje: Martina Prošková


Oblast řízení a odpovědnosti:

General Manager for 2 properties, Vienna House Andel's Prague and Vienna House Angelo Prague.
In charge of the strategic development of the properties, the operations.
Key role in the investors relations for both properties

Důvody pro nominaci kandidáta na výroční cenu AHR ČR:

I hired Katka in 2011, as a Front Office Manager for the Diplomat Hotel Prague and from day one until our last day of collaboration in 2016, I really enjoyed and appreciated our partnership. Katka showed immediately outstanding qualities of situational leadership, human, fair, with a strong culture of performance.
Thanks to her works , expertises and achievements, she was respectively promoted Rooms Divisions Manager, Resident Manager, and then moved to manage as hotel manager a multisite property in Smichov, Andel's / Angelo.
Throughout the year, she finetuned her skills in Sales & Marketing, Operations, Facility management, Human Resources. I humbly believe, I was a mentor for Katka for a certain period of times, She definitely learned a lot, what can and cannot be done, and I would like to mention also that the mentoring was also reversing and I learned a lot from her throughout those years.
Recently, through this outstanding time, she showed once again, that she's able to master crisis, she's one of those who turns crisis situations into, not only a surviving objective, but in opportunities.
Again, probably the best asset of Vienna House group nowadays, from my end, the most talented team mate I ever worked with. Should we have an opportunity to collaborate once again together, i would sign immediately for it.

Další doplňující informace:

A great talent, an asset for Vienna House, but also an asset for Prague, and the czech hospitality branch. She's a true and passionate hotelier , with the aim to share to future talent her skills, know how and passion further. She's having a passion for people, talent management, and this is reflected in her management and from the feedback of her team. Fair and focused on results, she's having the talent of mastering both.

Nominuje: Mathieu Rouri, Vice President International Operations Louvre Hotels Group