Představení kandidátů


Kateřina Joklová

Resident Manager

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Kateřina řídí a má odpovědnost za oba dva holety - Hotel Vienna House Andels (239pokojů) + Praha+Angelo by Vienna House (168 pokojů)


DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR: Nominuji Kateřinu Joklovou (dříve Lenkovou) s ohledem na její dlouholeté úspěšné působení v managementu mezinárodních hotelů a dosahování špičkových výsledků jak po stránce kvalitativní, tak zároveň i ekonomické. Charakteristika Kateřiny Joklové: • Široký záběr přes stravovací úsek, ubytovací úsek, konference, stejně tak i plánování (budgety, revenue management, cost control) • Podporuje celoživotní vzdělávání pro sebe, ale i všechny zaměstnance • Vynikající komunikační a organizační schopnosti • Umí naslouchat a motivovat zaměstnance • Lidský přístup spojený s jejím širokým profesním záběrem zaměstnanci oceňují a pro ní chtějí udělat „cokoli“ • Je autoritou pro podřízené i nadřízené • Je týmový hráč • Lídr i manažer zároveň • Za poslední roky absolvovala mnoho kurzů, seminářů a vzdělávacích modulů, aby se posouvala dále • Sociální cítění – podporuje dobročinné a charitativní projekty ( umí „zblbnout“ zaměstnance i pro tyto akce). o (např. Mama Help- pomoc ženám po rakovině prsu) https://www.mammahelp.cz/ o Zorganizovala letos bazar oblečení od zaměstnanců všech hotelů Vienna House v ČR – výtěžek putoval do stružení matky s dětmi)


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: • Viceprezident Amicale ( A.I.C.R. – Mezinárodní profesní sdružení vedoucích ubytovacích úseků a vedoucích recepcí luxusních hotelů)

 

NOMINUJE: Jaroslava Vyskočilová

 

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Kateřina je zodpovědná za řízení dvou hotelů s celkem více než 430 pokoji, má na starosti kompletní operativu dvou velkých mezinárodních hotelů. Je skvěla profesionálka v oboru hotelnictví a příkladem pro mladou generaci.


DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR: Oceňuji její profesionalitu, osobní přístup k zaměstnancům a hostům, snahu o překonání očekávání, přátelský přístup a loajalitu. Zaslouží si být oceněna v rámci udílení cen AHR.


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Problém nebere jako problém, ale jako výzvu k překonání překážky.


NAVRHUJE: Marek Chmátal

 

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Katerina Joklova je Resident Managerkou hoteloveho komplexu Vienna House andels a angelo Praha. Je odpovedna za kazdodenni operativu hotelu vcetne operací na recepci, rezervacnich a recepcnich a zákaznických služeb. Dohlizi na provozní efektivitu, ziskovost a spokojenost vsech hostu a zamestnancu. Dohlizi na udrzbu a vzhled hoteloveho majetku a je zodpovedna rovnez za sestavovani a dodrzovani rocnich rozpoctu hotelu.


DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR: Katerinu Joklovou bych rada nominovala z pozice klienta. Katka ma mnoholete zkusenosti v hotelnictvi a s praci s hosty, coz dokazuje take behem organizace nasich firemnich konferenci. Katerina a jeji skvely tym nam vzdy splni vsechny pozadavky a prani na vybornou a s usmevem ve tvari. Pokazde je pritomna aby se ujistila, ze je vse pripraveno a vse probiha dle nasich predstav. Je videt, ze zamestnanci hotelu jsou pod jejim vedenim spokojeni a maji svou praci radi.


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Katerina Joklova nas organizatorky, ale i vsechny ucastniky nasich konferenci velmi pekne opecovavana za coz si ji velice vazime a moc radi se do obou hotelu vracime. Katerina ma velmi pozitivni pristup k praci a k zivotu a svoji nominaci si urcite zaslouzi.

NOMINUJE: Veronika Palečková

 

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Kateřina Joklová ze své pozice Resident Managera řídí dva holety - Vienna House Andel´s Prague a angelo by Vienna House Prague, které dohromady čítají více než 400 pokojů.


DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR. : S Kateřinou Joklovou mám možnost úzce spolupracovat několik let a je pro mě člověkem, kterého si nesmírně vážím pro její odborné znalosti, pracovitost i přístup k povinnostem. Kateřina je rozeným lídrem, tým ji přirozeně následuje. Nebojí se dělat rozhodnutí, má dokonalý přehled o dění v hotelu i světě businessu a díky jejímu nesmírnému nasazení se soustavně daří vylepšovat ekonomické výsledky, postavení hotelů v obrovské konkurenci a neustále zvyšovat úroveň poskytovaných služeb. Profesní kvality jsou podloženy skvělými ekonomickými výsledky, přesto si na Kateřině nejvíce vážím jejího přístupu k zaměstnancům. Katčina otevřenost a soustavný zájem o každého jednotlivce významně pomáhá zlepšovat firemní kulturu, na které si jako společnost velmi zakládáme. Prostředí důvěry, skutečného zájmu a ochoty vždy pomoci a podpořit je jedním z nejdůležitějších faktorů, který se v rozhodování o nástupu či setrvání ve společnosti dostává stále více do popředí. Díky úžasné inspirativní atmosféře se zaměstnanci cítí dobře a stejný pocit dokáží zprostředkovat i hostům. Sama Kateřina neustále pracuje na svém rozvoji, účastní se mnoha školení a prostor pro rozvoj dává i všem zaměstnancům. Pod jejím vedením se daří kariérně posouvat kolegy nejen v rámci hotelů ale i celé společnosti. Podporuje spolupráci se středními školami, mimo jiné i se školou pro sluchově postižené studenty. Silné sociální cítění prokazuje i pravidelnou pomocí a spoluprací hned s několika organizacemi, které pomáhájí znevýhodněným dětem, nemocným či maminkám v tísnivé životní situaci. Navíc se sociálně odpovědné aktivity daří díky Kateřině propojovat i se sportovními akcemi, což příspívá i k posílení zdraví zaměstnanců.


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Kateřina je úžasná dáma, která si ocenění "Hoteliér roku 2019" rozhodně zaslouží. Daří se jí dlouhodobě dokázat, že business a lidský přístup se vzájmně nevylučují, ale naopak velmi dobře doplňují.


NOMINUJE: Vladimíra Červená