Představení kandidátů

Martin ZÁBOJ

Generální ředitel/majitel Hotel a restaurace Stein

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI:Z pozice majitele a generálního ředitele řídí strategický rozvoj, personální politiku, provoz, sales a marketing regionálního hotelového resortu s názvem Resort Stein. Resort Stein leží na vlastních 30 ha pozemků a zahrnuje hotel, wellness centrum, seminární prostory, restauraci, bar, ekofarmu a minizoo se 70 zvířaty, půjčovnu sportovních potřeb + apartmánový dům na Božím Daru v Krušných horách. Kapacita hotelu: 34 pokojů + Apartmánový domek Stein + Apartmán Wigwam Stein. Celkem až 85 lůžek.

Zdůvodnění návrhu: Pan Martin Záboj buduje hotelový resort ve Skalce 3km od Chebu od roku 2000. Z původní idey mít vlastní stáje pro koně a k nim zájezdní hostinec dotáhl krok za krokem vlastními silami a prostředky produkt resortu k dnešním rozměrům. Hotel Resort Stein je dnes významným hráčem na trhu regionálních a již i celostátních nezávislých hotelů. Zaměřuje se na konferenční segment a individuální turistiku ( relaxační, sportovní). Pan Záboj je původně podnikatelem v autodopravě, přesto dokázal zaměřit svou činnost na hotelnictví, vystudovat v pokročilejším věku Vysokou hotelovou školu v Praze a převzít budování, řízení a rozvoj hotelového produktu. Svým osobitým charisma, celoživotním cílevědomým a příkladným přístupem k práci je velkou inspirací pro podřízené, ale i obchodní partnery a dodavatele. Hlavní přínos má však pro hosty resortu, kdy se jim on sám věnuje, pečuje o ně a tím přispívá ke spokojenosti jejich a propagaci regionu. Díky správné motivaci svého teamu dochází ke spokojenosti hostů a ke každoročnímu růstu ekonomický ukazatelů. Výsledek této práce vrací každý rok zpět do produktu v rámci investičního rozvoje. Mezníky: r. 2000: farma Stein, jezdecký klub Stein r. 2004: Restaurace a hotel Stein: 12 pokojů r. 2008: Hotel Stein: dalších 20 pokojů, ekofarma, minizoo, seminární prostory, wellness centrum r. 2012: Domek Stein, dětské hřiště r. 2013: Jezdecká hala Stein r. 2016: Apartments Stein Boží Dar ( rekonstrukce domu na 4 apartmány se zázemím) r. 2017: Wigwam Stein - netradiční apartmán Další přínosy pro cestovní ruch: rozvoj lokality a infrastruktury Chebska, významný zaměstnavatel ( spolu s autodopravou 140 zaměstnanců ), zaměření na jiné segmenty než lázeňství ( resort je na kraji západočeského lázeňského trojúhelníku, 4km od Františkových Lázní), organizace mezinárodních motorkářských srazů Goldwing, závodů a eventů v rámci jezdectví, business club v rámci krajské hospodářské komory. Člen asociací a institucí: AHR ČR, GWRRA, AQHA, CZQHA, KHKKK, Cyklisté vítáni Publikační činnost: konzultant při VŠH Praha - projekt Nová tvář hotelu Stein

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Resort Stein: www.resortstein.cz Pana Záboje jsem poznal v rámci mého profesního působení v Resortu Stein, kdy jsem pod jeho vedením téměř 6 let pracoval na pozici Operations & Sales manager.

Navrhuje: Ing. Petr Šesták