Představení kandidátů

Martina DVOŘÁKOVÁ

Front Office Manager Hotel Savannah, Trans World Hotels & Entertainment

Zdůvodnění návrhu: Martina Dvořáková začala pracovat v Hotelu Savannah po skončení Obchodní Akademie v Rakouském Retzu a vypracovala se velmi rychle na pozici Front Office Manažerky, kteoru vykonává již tři roky. Jeí píle, ochota, loyalita a hlavně týmový duch jí dělají nepostradatelnou nejen pro recepci Hotelu Savannah, ale i pro celý hotel. Všichni se na ni obracejí, když potřebují poradit. Martina nikdy nikoho neodmítne. Vždy pomáhá a zastává se nových zaměstnaců, osobně kontroluje a pomáhá v jejich rozvoji a pomůže ochotně i mimo své oddělení. Martina Dvořáková je jedním z nejlepších a nejpozitivnějších kolegů, které jsem měl za svou kariéru možnost poznat.

JAZYKOVÉ ZANLOSTI A JINÉ SCHOPNOSTI: Česky, Německy, Anglicky slovem i písmem

ROFESNÍ A ŽIVOTNÍ AKTIVITY / zapojení do společenského života v lokalitě, členství v profesních a společenských organizacích atd: Martina je aktiní osobou, která podporuje místní floorbalový klub www.zafl.webnode.cz účastní se akcí které pořádá http://www.znojemskabeseda.cz/

Řekl o sobě: Když jsem se dozvěděla o této nominaci, za kterou vděčím panu Kačerovskému, byla jsem nesmírně překvapena, a ještě více potěšena takovým uznáním a oceněním, kterého se mi dostalo. Když jsem zakončila pětileté studium obchodní akademie v rakouském Retzu maturitou, ani na moment jsem nepřemýšlela o dalším studiu na vysoké škole či univerzitě. Zvolila jsem „školu života“ a vrhla se rovnou do pracovního procesu. Především jsem chtěla uplatnit perfektně osvojený Německý jazyk. Hotel stojící na Rakousko-českých hranicích byla skvělá příležitost, vzhledem k tomu, že podstatná část naší klientely je německy mluvící. Do hotelu Savannah jsem nastoupila jako recepční. Po necelých dvou letech přišla nabídka na povýšení na pozici Front Office Manažerky, kterou vykonávám do dnes. Byla to pro mě neskutečná výzva, i když přiznám se, že se mi to na můj věk tehdy zdálo jako příliš velké sousto, a nebyla jsem si jistá, zda se s takovou zodpovědností a obsáhlou pracovní náplní dokážu poprat. Nyní jsem ráda, že jsem tuto nabídku přijala a podařilo se mi na recepci „vybudovat“ velmi stabilní tým plný skvělých a pracovitých kolegů. Má práce, je zároveň i mým koníčkem a velmi mě naplňuje. Od začátku jsem zvolila přátelský a pozitivní přístup ke svým podřízeným, a tento přístup se mi zatím velmi osvědčuje. Vnímám stejně pozitivní a přátelskou zpětnou vazbu. Můj tým mě nikdy nenechá ve „štychu“.  Těší mě, když mohu vidět, jak mé oddělení skvěle funguje, a to především pro to, že recepce je dle mého názoru „srdce hotelu“. Recepce velmi úzce spolupracuje s veškerými ostatními odděleními v hotelu, musí vědět o všem, a musí vždy a vše plnit na 100%.  Recepce je také místem, kde host získává svůj první dojem z hotelu, a zároveň místem, kde získává i dojem poslední, který může pomoci k rozhodnutí, zda se host znovu vrátí či nikoliv. Ve volných chvílích ráda navštěvuji nejrůznější hotely a zařízení za účelem wellness pobytů ať už jednodenních či vícedenních. Tyto návštěvy si dopřávám nejen z důvodu relaxace a oddechnutí od psychicky náročné práce, ale zároveň konkurenci ráda hodnotím, pozoruji, a nechávám se mnohdy inspirovat i pro náš hotel, pokud mě něco osloví. Nečekám vítězství mezi velkou spoustou ostatních talentovaných a velmi angažovaných kandidátů, nicméně již tato nominace je pro mě jedno velké osobní vítězství a především pak odměna za práci, kterou odvádím a do které se snažím dávat maximum.

Navrhuje: Vojtěch Kačerovský