Představení kandidátů

Petr NEŠPŮREK

NH Prague City

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Od roku 2012 zastává funkci generální ředitele NH Prague City.

Zdůvodnění návrhu: Petr Nešpůrek  je pravidelným členem komise mladý manažer roku – cenu kterou již získal. V relativně mladém věku úspěšně řídil jeden z největších hotelů v ČR. Má za sebou 4 openingy v pozici ředitele hotelu (Orea Club hotel Bratislava, Orea Vital hotel Sklář, angelo hotel Pilsen, NH Collection Olomouc Congress,),1 rebranding hotelu Moevenpick Prague na NH Prague City.V roce 2014 hostil na hotelu NH Prague City úspěšnou konferenci AHR ČR. Myslím si, že je pro mnoho začínajicích pracovníků v oboru vzorem!

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Petr Nešpůrek svou profesní kariéru zahájil v roce 1999, kdy získával své znalosti v hotelnictví v zahraničí jako Itálie, Austrálie a Anglie. V roce 2003 kariérní oblast rozšířila i pozice v hotelu Prestige ve Znojmě, kde působil jako F&B Manager. Pracovní zkušenosti získával i v dalších hotelových řetězcích jako OREA HOTELS na pozicích generálního ředitele, kde působil od roku 2004. V roce 2005 získal ocenění Mladý manažer roku. Před nástupem do společnosti NH Hoteles pracoval od roku 2008 jako generální ředitel hotelu Angelo v Plzni. V roce 2010 nastoupil do hotelového řetězce NH Hotels jako generální ředitel NH Olomouc Congress. V roce 2012 byl jmenován generálním ředitelem NH Prague City.

Řekl o sobě: Vzhledem k tomu, že pocházím z hoteliérské rodiny, jsem už jako malé dítě věděl, žev rodinné tradici chci pokračovat. Proto jsem studoval hotelovou školu a v roce 1999 jsem získal stipendium na prestižní univerzitě Bond v Austrálii. Na zkušenosti, které jsem nasbíral během tohoto studijního pobytu, i během dalších pobytů v zahraničí, nedám dopustit. Díky těmto zkušenostem jsem se v roce 2004, ve svých 24 letech, stal nejmladším ředitelem hotelu v Česku. V roce 2005 mě v počátcích mé kariéry povzbudilo ocenění Mladý manažer roku.Na pozici generálního ředitele hotelu NH Prague City působím od roku 2012.Za svoji pracovní výzvu považuji komunikaci s lidmi. Každý den se setkávám s desítkami různých lidí, kterým je potřeba naslouchat, aby se u nás cítili dobře. Přestože je to velmi náročné, neuvěřitelně mě to baví. Profesní motivací je pro mě  výraz spokojeného hosta, který se k nám rád vrací. Toho bych nedosáhl bez podpory týmu, kterým jsem obklopen. Výsledkem našeho společného úsilí je to, že náš hotel pravidelně obhajuje ocenění předních cestovatelských portálů.Energii dobíjím běháním, ve svém volném čase dále hraju golf a tenis, do práce jezdím na kole.

Navrhuje: Jaroslav Vaculka

Zdůvodnění návrhu: I wish nominating Mr. Nespurek for the four star branded manager of the year for several reasons. Mr. Nespurek has led the hotel through several years, each year evolving into a more specialized hotel on the Prague market. Through his leadership the hotel is recognized by his peers not only as a leader in the four star market but a strong challenger to the five star hotels in Prague. Through his business acumen he has steered the hotel through several renovations over the years not only improving the product and services but adding value and revenue to areas previously that had been unproductive

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Petr is a recognized and respected manager in the market and a strong contributor to the Prague hotel community

Navrhuje: Mark Agnew

Zdůvodnění návrhu: Petr se již ve velmi nízkém věku zařadil mezi nejvýraznější osobnosti tuzemského hotelnictví. Svým entuziasmem a energií si snadno získává kolegyně a kolegy a jím vedené týmy vždy dosahují výjimečných výsledků. Úspěšně řídil 4 openingy a 1 rebranding, v roce 2005 byl zvolený Mladým manažerem roku AHR ČR a v roce 2014 pořádal úspěšnou výroční konferenci AHR ČR.

Navrhuje: Milan Krajovan

Zdůvodnění návrhu: Petr Nešpůrek je člověk ,který má ,při svém věku ,bohaté a vysoce odborné zkušenosti z řízení hotelů. Na pozici generálního ředitele NH Hotels pracuje již 5 rokem , dosahuje výborné ekonomické výsledky a svoji odbornost povrdil i př předloňské konferenci AHR ČR ,kdy hostil své kolegy a vedl si výborně.Má vysoce motivovaný tým.

Navrhuje: Karel Rada