Představení kandidátů

Petra Kröhnová

Front Office Manager

JAZYKOVÉ ZNALOSTI A JINÉ SCHOPNOSTI / slovem i písmem /: Anglický jazyk, Německý jazyk, Leadership skills, Actor on Stage, Heartists, Baristický kurz, psaní všemi deseti.


DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR :Petra během jednoho roku zvládla přechod z rezervačního oddělení na recepci, kde v důsledku mateřské dovolené předchozí manažerky byla nucena ze dne na den převzít celé středisko, bez minimálního dopadu na kvalitu služeb či spokojenost a motivaci týmu. Zároveň se stala přirozeným lídrem pro kolegy na podobných pozicích na ostatních střediscích hotelu a tím pádem i zástupcem ředitele hotelu.


PROFESNÍ A ŽIVOTNÍ AKTIVITY: corporate social responsibility (účast o cenu Hejmana Moravskoslezského kraje, péče o děti z dětského domova Solenice, organizace bazárku s charitativním podtextem, pravidelný úklid lesa či Beskyd, výpomoc v útulku pro psy, starost o životní prostředí)


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: velice oblíbená v kolektivu, příkladný profesionální přístup, věčně pozitivně naladěná a usměvavá osoba.

NAVRHUJE: Vladimír Šic