Představení kandidátů

Robin Osvald

ASSISTANT FRONT OFFICE MANAGER

JAZYKOVÉ ZNALOSTI A JINÉ SCHOPNOSTI / slovem i písmem /: Anglicky jazyk: C1, Indonéština B1, Němčina A2 Robin studoval Novozélandskou mezinárodní školu v Indonésii, kde bydlel s otcem od svých 11 let po dobu osmi let. Po ukončení 1. Českého gymnázia v Karlovych Varech, začal pracovat v hotelu Panorama nejdříve jako portýr, posléze se mu zalíbila práce s hosty a vyzkoušel si pozici recepčního, vedoucího směny a školitele na oddělení recepce. Práce ve službách ho zaujala natolik, že se přihlásil na pozici Guest service supervisor v Pentahotel Prague, kde měl na starosti chod recepce, restaurace, bankety a reportoval přímo panu řediteli. Poté odjel pracovat do Vietnamu, kde působil jako Vedoucí směny na recepci. Zde se naučil pracovat v jiné pracovní ale i společenské kultuře. Po návratu do Čech se přihlásil do našeho hotelu Courtyard Prague City na pozici Asistenta Vedoucí Recepce. Pro jeho další karierní růst se v říjnu zúčastní třídenního školení Foundation of Leadership pod záštitou hotelů Marriott.


DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR : Robin se velice rychle zdokonalil ve všech procedůrách společnosti Marriott a věrnostního programu pro hosty - Bonvoy. Krátce po nástupu do své manažerské pozice jako Asistent Vedoucího Recepce dostal na starosti projekt, který se týká aplickace pro hosty. Stal se šampionem pro náš hotel a take se zůčastnil workshopu v Bruselu. Robin je bezvadný v prohlubování vztahů mezi kolegy. Vytváří důveryhodné prostředí. Má týmového ducha a účastní se spoustu sportovních aktivit. Je velice zodpovědný a zapálený pro svou práci, zaškoluje nové zaměstnance a svým jemným humorem si získal velice rychle důvěru nejen kolegů na svém oddelení. Robin má obrovský vliv na hodnocení hotelu od hostů. Za několik měsíců se mu podařilo získát nejvíce pozitivních jmenovitých komentářů od našich hostů. Robin je velice profesionální, samozřejmostí je samostatné řešení stížností hostů a to tak, že hosté s negativní zkušeností se často stanou věrnými zákazníky značky Marriott. Robin se ale nebojí řešit ani případné nesrovnalosti mezi kolegy a je vždy přímočarý.


PROFESNÍ A ŽIVOTNÍ AKTIVITY : Co se týče profesních aktivit, v hotelu Panorama absolvoval školení Essential skills, zaučoval nové zaměstnance a školil celé nemalé oddělení recepce. V soukromém životě se zúčastňuje mnoha charitativních běhů, jako například Teribear, běh pro světlušku, za zoologickou zahradu a mnohé další. S manželkou společně chodí venčit pejsky do azylu starých psů v Libni.


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Robin začal pro hotel Courtyard Prague City pracovat v listopadu 2018 a už za tuto krátkou dobu, co pracuje pro společnost Marriott, reprezentoval náš hotel v mezinárodní sportovní aktivitě Everest Run - běh po schodech - 42 pater v hotelu Marriott ve Varšave.