Představení kandidátů

Tomáš Nesvorný

General Manager

Oblast řízení a odpovědnosti:

Jako Generální ředitel hotelu má plnou zodpovědnost za jeho řízení, provoz, rozvoj apod.

Důvody pro nominaci kandidáta na výroční cenu AHR ČR:

Nominace našeho pana ředitele byla původně myšlena jako tajná, kdy jsme se jako tým zaměstnanců Botanique hotel Prague rozhodli, že mu tím veřejně poděkujeme za vše, co už roky dělá pro obor hospitality a pro náš hotel a náš tým. Nominace nemůže zůstat tajná, ale i tak je psaná od srdce. 😊

V oboru hospitality pracuje prakticky celý svůj profesní život a za tu dobu získal velké množství zkušeností, ať už v ČR nebo po celém světě. Posledních 5 let působí v našem hotelu, původně Jurys Inn Prague, který se v 9/2019 stal Botanique hotel Prague.

Botanique hotel Prague je nový moderní hotelový koncept, do kterého vložil obrovské úsilí a kus sebe samého. Skoro dva roky pracoval s množstvím firem a návrhářů, architektů apod., aby společně postavili nový lifestylový koncept. Jeho nasazení v projektu Botanique bylo nad rámec všech jeho zodpovědností, dělal to s nadšením a obrovskou dávkou energie. Bojoval za hotel, jeho jméno a pokračování, bojoval za svůj tým lidí, aby jim v novém konceptu bylo dobře. Celý proces rebrandingu nebyla jen výměna loga na budově, ale velké množství usilovné práce nejen jeho, ale také členů jeho týmu, kteří ho podporovali.Za posledních několik měsíců prošla část hotelových pokojů kompletní rekonstrukcí v novém Botanique stylu, který společně s architekty a návrháři vytvořil. Nové pokoje jsou našimi hosty chváleny a obdivovány právě pro svůj přírodní koncept ladící s názvem Botanique. Od přírodních materiálů, přes ekologické produkty, po nabíječku elektromobilů. V novém konceptu Botanique všichni s hrdostí pracujeme, protože v něm nechal kus srdce a něčeho upřímného. Přijďte se sami podívat a přesvědčit se. 😊

Obrovskou zkoušku nejen pro Botanique hotel Prague byla korona krize a ze dne na den zavření hotelu. Byl to obrovský šok pro všechny, kterých se to dotklo. Najednou jsme byli firma s nulovými tržbami. Lidé bez práce. Nejistota, strach… Celou tuto těžkou dobu se s námi snažil pravidelně komunikovat, sdílet s námi otevřeně situaci, informovat náš o plánech a opatřeních. Vždy upřímně, bez obalu, ale s energií jemu vlastní. Bojoval za hotel, jeho přežití, za udržení pracovních míst a vždy nám dával naději, že to zvládneme. Nebylo pro něj lehké propustit několik kolegů a dívat se na nulové tržby. Stále se svým týmem hledal možnosti, řešení a příležitosti, nevzdával to. Zároveň se snažil zapojit hotel do prospěšných projektů, které v tomto období vznikly – jako Hero Hotel nebo Oživíme Česko.

Nemáme stále vyhráno, ale on je připravený bojovat dál a my stojíme po jeho boku připraveni být tu pro něj a pro hotel. Společně to zvládneme teď není jen klišé. Patří mu velký DÍK a respekt za vše!

Pro nás je hoteliér roku a my ho máme rádi!

Nominuje: Jana Kohlíčková a celý tým