Představení kandidátů

Vojtěch Beseda

šéfkuchař

Oblast řízení a odpovědnosti: Má na starosti celou kuchyň. 7 kuchařů a 3 pomocné síly a také úzce spolupracuje a rozhoduje o baru a servisu.
Objednávky zboží, modernizace kuchyně, sestavování jídelníčku 4x ročně a 2x měsíčně speciální nabídky dle dostupnosti surovin. Založení zahrádky s bylinkami, drobným ovocem a zeleninou.
Úzký kontakt s klienty při organizování eventů na Zámečku. Úzká spolupráce - každodenní spolupráce s majitelkou Zámečku Petrovice.

Důvody pro nominaci kandidáta na výroční cenu AHR ČR: Vojtěch u nás pracuje už od roku 2013. Začal na pozici kuchař a postupně se pod dvěmi šéfkuchaři posunul přes pozici sous chef až na šéfkuchaře samotného. Jeho podřízení si ho váží za přátelský přístup a hlavně za to, že jim pomáhá, zaskakuje a vaří, oproti jiným šéfkuchařům, kteří pouze sestavují menu. U nás se na sestavení menu podílí celý tým, díky Vojty.
Od června z vlastní iniciativy pomáhá paní majitelce rozjet další restauraci Vanilla Karviná, kterou se snaží rozhýbat po 30 letech stagnace. Je to dříč, který si ocenění.

NOMINUJE: Michaela Smyčková