Představení kandidátů

Beatrice Vojtková

General Manager

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Kompletní zodpovědnost za hotelový provoz a obchodní stránku, za vedení týmu, za hospodářský výsledek hotelu Holiday Inn Brno již od r. 2008  

Zdůvodnění návrhu:

Kandidátku považuji za kolegyni, která přenáší schopnost dát energii, autoritu, důvěru a sílu týmu k dosažení co nejlepší mety.

 

Její akčnost je zřejmá z realizace řady projektů – zavedení nového produktu na trh, renovace ubytovacích i odbytových středisek, přístavby, úpravy či rekondice hotelové budovy. Iniciativní vylepšování kvality hotelových služeb na úrovni 4+ je denním cílem.

Přijímá nové výzvy ve vylepšování služeb hotelu, obhajuje a zapojuje jednotlivé členy svého týmů do hotelového dění, přijímání a aplikování nových trendů. Výsledek v získání pozice v top 25 hotelech značky Holiday Inn v rámci evropské části mezinárodního řetězce InterContinental Hotels Group nebo přední pozice na hodnotících portálech za to hovoří.

 

Svojí dlouholetou angažovaností na jednotlivých manažerských úrovních umožnil Beatrici Vojtkové zdokonalování a růst. Hotelové prostředí je jejím letitým partnerem, iniciativa a pozitivní myšlení výhodným spoluhráčem.

 

Vyvážený úsudek je ji vlastní a hodnocen v nominacích do výkonných rad v organizacích podporujících rozvoj vzdělávání hotelového prostředí a organizacích pro zesílení pozice cestovního ruchu nejen v jihomoravské metropoli. Svoji inciativu projevuje i v mnoholeté podpoře Asociace hotelů a restaurací ČR.

 Navrhuje: Radim Beneš