Představení kandidátů

Jana Tomanová

Ředitelka hotelu

Oblast řízení a odpovědnosti:

Vedení 4* luxusního wellness hotelu, dále Valašské chalupy (unikátní ubytovaní ve valašském stylu), statek u Rajmunda (ubytování na farmě).

Celkově více než 300 lůžek v různých kategoriích.

Důvody pro nominaci kandidáta na výroční cenu AHR ČR:

Hotel si za 3 roky historie vybudoval loajální klientelu a stal se vyhledávaným cílem pro turisty z ČR a SR, na trh v Beskydech přinesl nový koncept tzv chalet hotelu - v dizajnu švícarských wellness hotelů. Za 3 roky pod vedením pí. Tomanové hotel získal několik mezinárodních ocenění v Londýne a Dubaji, ale i lokální ocenění Amazing places za nejlepší wellness hotel v ČR. Vysoko kvalitní gastronomie, servis na vysoké úrovni a pozitivní reference a hodnocení na všech hodnotících portálech potvrzují kvality vedení hotelu.

I tento projekt je důkazem, že i v regionu Beskyd může fungovat zařízení, které reprezentuje kvality českého hoteliérství mimo regionu i ve světe.

Další doplňující informace:


Zkušenosti paní Tomanové a její přístup k zaměstnancům jsou příkladné a svědčí o nich i nízká fluktuace zaměstnanců a výborné ekonomické výsledky společnosti. I v čase pandemie hotel neztratil své věrné klienty a i dnes je má plné kapacity.

Nominuje: Jan Svoboda