Představení kandidátů

Martin Malár

Ředitel hotelu

Oblast řízení a odpovědnosti:

Ředitel hotelu a všechny další hotelové profese, protože on dělá opravdu vše. Fotodokumentaci rádi dodáme.

Důvody pro nominaci kandidáta na výroční cenu AHR ČR:

Jako první a největší úspěch bychom chtěli zmínit, že dal hotelu duši. 90% novinek, zlepšení a inovací nese jeho podpis, a to nejen nápadem, ale i samotnou realizací. Jako příklad bychom rádi uvedli třeba (je toho spousta) nově rekonstruované pokoje, které jsou na Brno opravdu unikátní. Pan ředitel si nezvolil nejjednodušší řešení a místo toho pojal každý pokoj v jiné motivu, a to od obkladů, přes barvu koberce či postele, až po závěsy a zásuvky. Neskončil u myšlenky, ale připravil i stavební plány, řídil stavbu a na finále si tyto pokoje, za pomoci dalších kolegů, i uklidil, a to vše při běžném provozu hotelu a se všemi ostatními manažerskými povinnostmi.
Jako ředitel dokáže spoustu lidí vyvést z míry svou bezprostředností a kolegialitou. No posuďte sami, kdy naposledy jste viděli ředitele, který, když je potřeba (občas i jen tak, aby nezakrněl), se převleče a jde dělat pokojskou, jindy údržbáře, číšníka, barmana, recepčního nebo zahradníka?  My to máme na denním pořádku a za to má náš veliký obdiv a respekt.
Je toho ještě spousta, co bychom tu mohli vyjmenovat, ale musíme dát alespoň malou šanci i ostatním uchazečům o ceny :), a tak už jen jeden poslední bod. Za jeho vedení náš hotel neskutečně rozkvetl a vyrostl, a to nejen po vizuální stránce (renovace, rekonstrukce a další vylepšování), ale i finanční a provozní (velká podpora a motivace personálu, díky níž i velmi nízká fluktuace kvalitního personálu, což je v našem oboru za poslední dobu velmi neobvyklé).

Další doplňující informace:

Martin Malár je člověk na svém místě, který dokáže dělat těžká a složitá rozhodnutí na úkor svého komfortu a díky kterému nám práce, kterou děláme, dává smysl.

Nominuje: celý tým hotelu Atlantis u Brněnské přehrady