Představení kandidátů

Miroslava FIALOVÁ

ŘeditelkaSpa & wellness hotel Alexandria/Lázně Luhačovice a.s.

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI:Miloslava Fialová, ředitelka hotelu s komplexní nabídkou služeb ubytování, stravování a wellness.

Zdůvodnění návrhu: Spa & Wellness hotel ALEXANDRIA**** , který je součástí akciové společnosti Lázní Luhačovice je členem AHR již od samého začátku, dříve NFHR (od r. 1998) Ing. Miloslava Fialová více než dvacet let působí v akciové společnosti Lázně Luhačovice, kde s úspěchem zahajovala provoz a sedm let řídila čtyřhvězdičkový hotel Jurkovičův dům. Nyní své zkušenosti plně využívá ve vedení spa a wellnes hotelu Alexandria. Při zaměstnání vystudovala Vysokou školu cestovního ruchu hotelnictví a lázeňství v Praze, Vysokou školu hotelovou v Praze 8, a získala tak nejvyšší vzdělání v oboru. Ve své práci uplatňuje teoretické znalosti, které si doplňuje také účastí na vzdělávacích akcích AHR ČR.Vedle samotného řízení úspěšného hotelu, který vede již od roku 2000, se angažuje v podpoře, rozvoji a propagaci moderní gastronomie a potažmo cestovního ruchu v regionu. Aktivně se zasadila o zahájení spolupráce s AHR ČR a CzechTourismem spoluorganizací vzdělávacích seminářů konaných na půdě hotelu. Své znalosti a bohaté zkušenosti též předává v lektorské činnosti na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Hotel pod jejím vedení nadále zvyšuje svoji obsazenost a tím samozřejmě i ekonomická stránka je rok od roku lepší. V průměru se do hotelu Alexandria vrací 45% hostů, což svědčí o stálé úrovni, kterou není lehké v dnešní době při personálních obtížích udržet. Díky vztahu k tradicím a hodnotám předků zůstává v hotelu noblesa 30.let v nočním klubu a skvělé Francouzské restauraci s tradičním způsobem obsluhy. Tímto nepřímo působí na vztah mladé generace k hodnotám minulosti. Svým vlídným a profesionálním přístupem k personálu hotelu a vůbec všem lidem vytváří úžasnou a pohodovou atmosféru celého hotelu.

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Miloslava Fialová má v řídící činnosti vysoké pracovní nasazení, spolehlivě a odpovědně plní své povinnosti, příkladný je její vztah k hostům a taktéž náročnost a vlídnost ke svým spolupracovníkům.

Navrhuje: Blanka Hlaváčková