Představení kandidátů

Petr Petty

Operations Manager

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Zodpovědnost za operativní střediska hotelu Royal Prague, FB, HSK


DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR: Petr Petty je velmi schopný manažer na svém místě. Je pracovitý, loajální a ochotný pomáhat všem zaměstnancům díky všem svým zkušenostem z předchozích let z jiných hotelů. Je to člověk na svém místě, své práci naprosto rozumí a ví co a kdy má dělat. Vždy si ví rady v nastalých krizových situacích, které dokáže řešit v klidu a bez emocí. Petr je pro nás hlavní článek ve vedení hotelu Royal Prague.


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Máme i zpětnou vazbu od dodavatelů, kteří dodávají do hotelu suroviny, materiál atd... jsou také naprosto spokojeni s vystupováním a profesionálním jednáním pana Petra Petty. Kdyby bylo takových více manažerů, bylo by v hotelech nejen veselo, ale také by se lépe pracovalo, protože Petr dodá i ve špatné náladě dobrý nadhled a dokáže vše vysvětlit bez křiku a nadřazenosti.


NAVRHUJE: Janina Malgač

 

BLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Zodpovědnost za operativní střediska Hotelu Royal Prague, FB, HSK


DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR.: Petra chovám nejen já v úctě. Za své působení v hotelnictví nabyl mnoho zkušeností a je to znát. Svou pílí a přístupem se neustále snaží zvyšovat standardy. Jeho profesionální přístup k Hostům, nahodilým situacím, dodavatelům, plánování etc. je na špičkové úrovni. Kolegům své vědomosti předává a všem bych přál, aby také měli možnost s ním svou profesní dráhu spojit. Vše funguje a Hosté se rádi a často vrací. Myslím, že není lepšího důvodu k nominaci.


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Obrázek o výsledcích Petrovy práce si můžete přečíst na portálech umožňujících Hostovi zanechat komentář.

NAVRHUJE: Ondřej Mráček

 

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Vedení týmu, výborná schopnost organizovat, rychle jednat, odpovědnost za veškerou operativu hotelu, velice orientovaný na zákaznický servis


DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR: Pan Petty je velice efektivní a oboru oddaný. Vždy dělá všechno na 120% Když je třeba něco řešit, tak je to vždy rychle, kvalitně a s grácií. Je to skutečný srdcař. Dokáže motivovat lidi nejen k lepším výkonům, ale i k postupu a svému vlastnímu rozvoji. Podporuje svůj tým a je s ním "na place". Umí být i přísný. Mezi kolegy si vždy uměl vybudovat přirozenou autoritu. Je týmový hráč a člověk se na něj může sto procentně spolehnout.


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Pan Petty má dlouholeté zkušenosti z hotelů různých velikosti a úrovní


NAVRHUJE: Barbora Jelínková

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: - organizacia - komunikacia - people management na vysokej urovni


DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR: S Petrem som mala tú česť spolupracovať počas 5 rokov. Je vyborny manazer, motivuje nielen svojich podriadenych, ale aj kolegov. Problemy riesi s chladnou hlavou, k spokojnosti vsetkych. Jeho pristup k hostom bol vzdy na vysokej urovni, vzdy poslouchal, co hostia potrebuju a robil maximum, aby boli spokojni. Jeho vynikajuce organizacne schopni sa prejavili hlavne pocas rekonstruckie Parkhotel Praha - bol jeden z tych, ktory mali vsetko pod palcom.


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Petr je tym, ktory sa zasluzi ocenenie za jeho dlhodobu uspesnu pracu v hotelierstve


NOMINUJE: Zuzana Kristova

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Zodpovědnost za operativní střediska hotelu Royal Prague, FB, HSK

DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR: Petra Petty jsem poznal již před 20 léty, kdy nastoupil do hotelu Renaissance a všechno si prošel od nejnižší pozice a svou precizností, zájmem o obor se vypracoval až do vyššího managementu, kde za svoji píli, nezaujatost, poctivou práci pro společnost a hlavně empatickým přístupem k problémům i zaměstnancům získal nejedno ocení. Dnes jej považuji za profesionála a hlavně člověka na svém místě, který s nadhledem řeší nastalé situace a je vždy tím team leaderem, co dokáže stmelit a podpořit kolektiv, v kterém je radost pracovat.


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Petr má velké zkušenosti, znalosti a přehled o všech pozicích hotelu, dozrál ve všech směrech na managera, kterého by si každý měl přát v TOP pozici hotelu.


NOMINUJE: Radomír VÍCHA

ŘEKL O SOBĚ: V hotelnictví se pohybuji od roku 1995 od nejnižších pozic, což mne v manažerské pozici hodně pomohlo v rozhodování a nadhledu. V období když jsem byl řadový zaměstnanec mne hodně pomohla jedna nejmenovaná hotelová společnost tím, že se o své lidi dokáže postarat, umí je motivovat a zároveň ocenit. Byl jsem vždy hrdý, když jsem dostal ocenění, např. zaměstnanec měsíce, speciální ocenění nebo manažera roku. Také hodně záleží na vedoucích středisek. Vždy jsem vzhlížel k nadřízeným, kteří mne můžou něco naučit nebo předat. Ne vždy tomu tak bohužel je. Proto si myslím, že je hodně důležité lidem naslouchat a nejednat jen z pozice moci.

Práce v hotelu je velmi zajímavá v tom, že i když děláte stejnou práci, je každý den jiná. Díky této profesi a lidem se kterými pracuji, se stále učím a rozšiřuji svůj obzor v tomto oboru. Moc si cením každého, kdo je upřímný a dělá svou práci rád a s nadšením, protože to naše práce vyžaduje.

Neustále poznávám nové kolegy i z jiných hotelů, které mi jsou inspirací. Jsem rád, že i když s některými předchozími kolegy již nepracuji, stále jsme v kontaktu a máme si co říct, popř. konzultovat možnosti a nastalé situace.

Na hotelovém trhu máme takové možnosti, že se vždy dá něčím inspirovat a neustále něco vylepšovat. Nesmírně si vážím zkušeností s renovací, rekonstrukcí či přestavbou, kterých mám také několik na svém kontě. Moc děkuji MH která mi dala důvěru a svěřila mi projekt, který se vryl po dokončení do mnoha vzpomínek nejen všech zaměstnanců, ale i obchodních partnerů. Je velmi příjemné se vrátit na místa, kde už nepracuji a vidět něco, čeho jsem součástí, co jsem navrhl a dle mne to bylo vytvořeno. Je to pro mne čest, protože nejmenovaný hotel má úplně jiný koncept a mnou navržené prvky jsou tam dodnes.

Děkuji všem za nominaci, které si opravdu vážím, protože být někým zmíněn a brán jako jeden z „lepších“ je pro mne velikou ctí.