Představení kandidátů

Tomáš Rousek

NH Collection Olomouc Congress hotel- Generální ředitel

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Od roku 2012 zastává funkci generální ředitele NH Collection Olomouc Congress hotelu, který spadá pod španělský hotelový řetězec NH Hotel Group, provozující čtyři stovky hotelů po celém světě. 

Zdůvodnění návrhu: Tomáš Rousek působí v hotelnictví více jak 20 let. Prošel si mnoha pozicemi hotelu, a to jak v zahraničí, tak v ČR. Pod jeho vedením se hotel umisťuje každoročně v top 5 hotelech celého řetězce podle kvality nabízených služeb. Pro úroveň nabízených služeb byl hotel zařazen jako první ve střední Evropě do prémiové značky řetězce pod označením Collection. Tomáš Rousek se svým týmem získal již třikrát v řadě ocenění „TOP 25 Hotels TripAdvisor Travellers´ Choice winner“ Česká republika. O kvalitě nabízených služeb v NH Collection v Olomouci vypovídá i dlouhodobě dosahovaná známka kvality 9.3 na portálu booking. Úroveň a šířka nabízených služeb, stálý tým, atmosféra hotelu a kongresové centrum až pro 1400 osob dělá z NH Collection unikátní produkt na úrovní celé České republiky.

Řekl o sobě: (41 let, ženatý, 2 děti) Studium: SHŠ OPAVA 1989-1993, PDI-Hotel Managment Program NH University v Německu 2013/2014. Práce v oboru: 23 let . Stavající pozice: generální ředitel NH Collection Olomouc Congress hotel, provozující španělský hotelový řetězec NH Hotels Group. Pracovní kariéra:Hotel Gemo, Olomouc; Hotel Grand, Brno;Renesaince and Ramada, Berlin; Grandhotel Bohemia, Praha; Parkhotel Schönbrunn, Vídeň. Koníčky: práce, víno, gastronomie, cestování

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Hotel se stal konkurentem ostatním předním hotelům v ČR, a to díky schopnostem právě Tomáše Rouska. Jsem přesvědčen, že si Tomáš za svoje úspěchy nominaci zcela jistě zaslouží.

Navrhuje: Jan Grézl

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI:Komplexní řízení hotelu.

Zdůvodnění návrhu: První NH hotel, který byl pro vysokou úroveň nabízených služeb zařazen ve střední Evropě do prémiové značky řetězce pod označením Collection. 3 roky za sebou v top 5 kvalitě NH hotels Group Worldwide. 3x v řadě ocenění „TOP 25 Hotels TripAdvisor Travellers´ Choice winner“ Česká republika. Dlouhodobě dosahovaná známka kvality 9.3 na portálu Booking.com. Dlouhodobě dosahovaná známka kvality 9.4 na portálu TripAdvisor. 4.8 známka kvality na portálu Hotels.com. Hotel je členem AHR ČR od doby jeho otevření. Pravidelná účast na zasedání Krajské sekce AHR.

Navrhuje: Robin Hanák