Představení kandidátů

Vladimír NOVÁK

General Manager Aquapalace Hotel Prague / REDVALE a.s.

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI:Ředitelem Aquapalace Hotel Prague je od května 2014. Čestlický hotel disponuje 231 pokoji a apartmány, konferenčními prostory pro 650 osob a restaurací pro 450 hostů. Vladimír Novák zodpovídá za celkový provoz hotelu, kvalitu poskytovaných služeb, personální obsazení 70 spolupracovníků, ekonomiku a hospodářské výsledky hotelu, je členem představenstva.

Zdůvodnění návrhu: Od poloviny roku 2014 vede Aquapalace Hotel Prague **** superior, konferenční centrum a gastronomická střediska. Po celou dobu jeho působení prokazuje, že je profesionálním hoteliérem. Za jeho vedení úspěšně nepřetržitě rostou nejdůležitější ukazatele ADR a RevPAR. Pan ředitel Novák klade důraz při růstu cen na růst kvality poskytovaných služeb včetně postupné změny designu hotelu a gastronomických středisek. Vše směřuje ke zpříjemnění pobytu hostů v hotelu. Hotel pravidelně obhajuje své vysoké kvality služeb u hodnocení hostů a to potvrzuje mimo jiné ocenění Tripadvisor Traveler’s Choice. Aktivně spolupracuje s odbornou mládeží např. úzce spolupracuje s hotelovou školou Vlašim, dává prostor pro stáže či diplomové práce vysokoškolských studentů VŠH atd. V nelehké personální situaci v celé republice si udržuje stabilní tým stálých spolupracovníků a klade důraz na jejich samostatnost, profesionalitu a dbá na jejich odborný růst. Jeho spolupracovníci se pravidelně vzdělávají jak na interních trénincích či veřejných školeních, či konferencí a seminářích. V celém provozu soustavně hlídá a snižuje náklady a intenzivně se věnuje i úsporám spotřeby vody a energií.

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Po celý svůj profesní život pan Novák je aktivní člen v odborných profesních sdruženích. V HoReCa ČR byl aktivní člen Hotelové sekce. Při jeho působení v Plzni se stal předsedou Plzeňské krajské sekce AHR ČR a v současné době se aktivně zúčastňuje všech aktivit AHR ČR či jiných odborných sdruženích. Pokaždé je vstřícný k jakékoliv odborné diskuzi a k tomu vždy rád poskytne svoje profesní dlouholeté zkušenosti. https://www.linkedin.com/in/vladimir-novak

Navrhuje: Petra Gryczová