Představení kandidátů

Zdeněk Kovařík

Generální ředitel hotelu

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Zdeněk nastoupil na pozici generálního ředitele hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre na začátku prosince 2017. Dříve působil jako generální ředitel v Orea Hotel Palace Zvon v Mariánských Lázních, Orea Hotel Pyramida v Praze a Orea Hotel Voroněž v Brně. Mezi jeho silné stránky patří prodejní a marketingové dovednosti prokázané dlouhodobou spoluprací s mezinárodními značkami jako jsou Kempinski Hoteliers, Rezidor Hotel Group, Corinthia Hotels International a další. Jeho klíčem k úspěchu je řízení lidí dle motta: „Spokojení zaměstnanci vytvářejí spokojené hosty.“ Zdeněk absolvoval marketingovou komunikaci na Vysoké škole hotelové v Praze 8. Své zkušenosti získal v předních hotelových společnostech, jak v ČR, tak v zahraničí, neboť v hotelovém průmyslu se pohybuje již 20 let.


DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR: Díky skloubení své empatie s cílevědomostí nabyl Zdeněk velké profesní zkušenosti, které ho dělají uznávaným hoteliérem. V hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre se zejména zaměřuje na kvalitu poskytovaných služeb, jak v ubytování, tak v gastronomii. Ekonomické výsledky rostou díky dobré práci celého týmu hotelu a zvyšující se spokojenosti hostů. Probíhající renovace hotelových pokojů a další úpravy v operativě hotelu podporují vynaložené úsilí. Zdeněk sází na nové talenty, kteří jsou schopni díky pravidelným školením generovat spokojené hosty. Hotel byl v průběhu roku 2019 celkem dvakrát v sekci ELITE v rámci hodnocení hostů dle IHG Medalia kritérií. Od května tohoto roku se hotel již pravidelně pohybuje v TOP 30hotelech v Evropě v rámci IHG.


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Hotel Holiday Inn Prague Congress Centre je 4* hotel operovaný pod značkou IHG, vlastněný a provozovaný Kongresovým centrem Praha, a.s. Hotel má 254 pokojů, 7 jednacích místností, kompaktní gastronomický provoz a unikátní zahradu s výhledem na Pražský hrad. V hotelu pracuje 60 kmenových zaměstnanců a 20 externistů.

NAVRHUJE: Team hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: General Manager Hotel

DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR.  employees. I know Zdeněk since many years and can recommend him as Manager of the Year because of his professional attitude and know how.


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: I followed over the past 16 years his career and respect him as a professional and also private person

NAVRHUJE: Heinz REIGL